Samsung Telefonumun İmei'si Klonlandı!

Ali T. |

Ben Denizli'de Denizli iletişim'den GT-S5610K telefon aldım. Telefonum kendi kendine kapanmaya ve sesi karşıya iletmeye başlamıştı. Bende garantiye verdim garantide 15 gün durmasına rağmen telefonumun aynı şikayetleri devam etmeye başladı. 2. verişimde telefonumun imei numarasını almışlar ve bu yüzden Bimcell adlı hattan başka sim kartı kabul etmiyor.

Ben servise gittiğimde bu durumu çözemeyeceklerini söylediler. Ben telefonu sıfır aldım
ilk verdiğimde de bataryası değişmiş geldi. Cihaz oradaki personeller hiç olayla alakalı olmayıp birde beni suçlu duruma düşürmeye çalıştılar. Ben konuyla gerekirse mahkemeye dahil vereceğim şimdi telefonu çöpe mi atayım.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  16:03

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ali T.
  04 Kasım
  00:51

  aradım ama tek hatla kullanılacagını söylediler ve benim telefonum aynı şekilde olmaya başladı yine kapanıyor kendi kendine 3 defa gitti garantiye

 • 01 Kasım
  00:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi