Samsung Telefonumun Hoparlörü Arızalı.

Ali K. |

Samsung S4 mini marka telefon aldım. 25 gün sonra hoparlörü patladı servise götürdüm orada yazılım attık düzeldi dediler ve telefonu bana gönderdiler. Ben defalarca uyardım iyice hoparlörüne bakın dedim yasal hakkım 30 gün içinde değişim hakkım var dedim bana telefonda sorun yok dediler. Fakat aynı sorun yine var. Telefonun hoparlörü patlak hiçbir işlem yapılmamış. Lütfen bana yardımcı olun artık değiştirmek istemiyorum parasını istiyorum. Samsung kullanmayacağım artık aldığım hizmetten hiç memnun değilim.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  16:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Nisan
  19:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi