18 Ocak 2014

Samsung Telefonumun Güncelleme Sorunu Var!

Telefonum Samsung Galaxy Ace 2. Chaton güncellemesini yaklaşık 1 aydır yapamıyor telefonum. Bugün yine güncelleştirme isteği geldi. Güncelle komutunu uyguladım. En sonda paket dosyası geçersiz diye hata çıktı. Tam olarak hatada ne yazdığını öğrenmek, ona göre çözüm yoluna gitmek istemiştiniz. Buyurun hata bulundu kısa zamanda halledebiliriz inşallah.

Emrullah 304 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ocak 2014

    2242296 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön