Samsung Telefonumun Garanti Sorunu!

Kadriye E. |

18.8.2013 fatura tarihi aldığım Samsung Gt-i9500 1800 aldım ve 3 ay sonra tüm Samsung serilerinde çıkan batarya şişme kapanma arızası verdi ve garantiye gönderdim. Telefonum bir aydan fazla 04.11.2013 tarihinden beri telefonum hala elimde değil.

2 gün önce geldi bu sefer hattı görmez oldu. Anlaycağınız bugüne kadar övülerek sattığınız bir telefonun arkasında durmadınız ve bugünden sonra hakkımı hukuki yollardan arayacağım. Gerekirse Avrupa mahkemesine başvuracağım 1.800 ödediğim telefona 3 ay kullanamıyorsam siz yanılttınız demektir yada garantide çalıştığınız şirketler Dünya pazarında Samsung %30 sahip olduğunu var sayarsak Samsung benim cihazıma sahip çıkması lazım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  13:21

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Aralık
  23:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi