Samsung Telefonumun Ekranı Çatladı!

Atacan Y. |

23.06.2013 tarihinde İzmir'deki bir Teknosa mağazasından Galaxy S4 aldım. 05.10.2013 tarihinde telefonuma herhangi bir dış etki olmamasına rağmen (ki buna termal gerilmelerde dahil) telefonumun ekranı içeriden kendi kendine çatladı. 2 bin TL'ye yakın para verdiğim bu cihazın yaklaşık 3,5 ay sonra bu şekilde bir arıza vermesi, üstelik araştırdığımda da kullanıcı hatası olarak değerlendirilmesi açıkçası beni güven kaybına uğrattı.

Bu kadar kısa sürede nedeni belli olmayan bir arızadan dolayı şuanda hasarlı bir ürünü kullanmakla karşı karşıyayım. Ayrıca internette araştırma yaptığımda benim gibi mağdur olan birkaç kişiye daha rastladım. Gereğinin biran önce yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Ekran

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  18:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Ekim
  23:39

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi