21 Aralık 2013

Samsung Telefonumun Ekran Değişimine Yüksek Ücret İstiyor!

Onca para vermemize rağmen kılıflarla korumak zorunda bırakılacak kadar kalitesiz olan S3 model telefonumun ön camı 50 cm'den düşerek tuz buz şeklini almıştır. Garantisi devam etse de kullanıcıya yükleyeceğiniz bir hata, buraya kadar yazdıklarım zaten başlı başına bir şikayet olmasına rağmen dikkate almayacağınızı biliyorum ama asıl şikayetim şudur.

Ürünün sadece dokunmatik camını değiştirmek istiyorum ama yetkili servisler zorla komple ekran değiştiririz 435 TL diyor. Siz kolay kazanabilirsiniz ama bu millet kolay kazanmıyor parayı. Ben ekranımın sadece dokunmatik camını değiştirmek istiyorum. Ya ilgili birimler gereğini yapın yada ben gerekli yerlere başvurumu yapacağım.

Yahya 238 Okunma

Cevaplar

  • Yahya24 Aralık 2013

    Şikayetlerin çözüm noktası çağrı merkezi personeli değildir..

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Aralık 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi21 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön