Samsung Telefonumun Ekran Değişimde Yüksek Ücret İsteniyor!

İlker A. |

Samsung Galaxy S4 model bir cep telefonum var. Bu telefonu ben daha önce düşürdüm ve iç ekranda çatlama oldu. Bu telefonu ilk aldığım aylarda oldu. Bu şekilde 5 ay kadar kullandım ve telefon birden kendi kendine ekranı bozuldu ve renk renk oldu.

İstanbul Beşiktaş servisinize götürdüm telefonu teslim ettiğim kıza özellikle bunun bu şekilde olduğunu kendi kendine olduğunu özellikle belirttim ama not almamış ve sonuç olarak garanti dışı bırakılıp 550 TL gibi bir iç ekran değiştirme fiyatı belirlendi. Öncelikle telefonumun garanti kapsamında yapılabilmesini öncelikle sizden istiyorum.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  17:14

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Aralık
  23:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi