Samsung Telefonumun Ekran Arızasına Servis Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Özlem A. |

Samsung S3 telefonumun ufak bir darbeyle ekranı çatladı. Daha 3 aylık telefonun ekranı için 300 TL'nin üzerinde bir para tutacağını söylediler. Samsung ürününün arkasında durmuyor. Tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  15:29

  Sayın ilgili,

  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.

   

  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

   

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Aralık
  23:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi