Samsung Telefonumun Değişimi Yapılmıyor.

Yunus Y. |

Bir adet Samsung S3 telefonum var telefonum garanti kapsamında olduğu için yetkili servise götürdüm tam üç kez sürekli aynı parçaları batarya, şarj cihazı ve soketi değiştirdiler fakat aynı arıza devam etti. Sonunda Samsung'u aradım şikayetimi ilettim telefonumun dördüncüye yeniden arızalandığını söyledim ve telefonumun değişmesini istedim. Bana servise bir yazı yazıcaklarını ve değişimin yapılacağını solediler. Fakat hiç kimse ne aradı ne sordu değişim yapmadı.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  10:05

  2404176 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Nisan
  22:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi