Samsung Telefonumun Boyaları Döküldü!

Barış O. |

25 ağustos 2013'te Samsung Galaxy S4 mini model telefonumun yaklaşık 2 hafta evvel telefonumun çerçevesinin sağ alt köşesinde metal görünümlü çerçevesinde yaklaşık 5 mm'lik bir boya kalkması oluştu. Cihazın durumunu bildirmek ve bilgi almak için 24.10.2013 te 444 77 11 numaralı Samsung müşteri hizmetlerini aradım.Karşımdaki bayan telefonların dışında meydana gelen soyulmaların garanti dışı olduğunu söyledi. Cihazımın değiştirilmesini istiyorum. Böyle bir sebepten tamir bile istemiyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış O.
  31 Ekim
  23:16

  Beni samsung yetkili servisine yonlendirdiler. Zamanim oldugunda yetkili servise bizzat gidip durumu buradan aktaracagim.

 • 29 Ekim
  15:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazı ile ilgili bilgi alınarak, gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Konunun takibinin Samsung Çağrı Merkezi tarafından yapılacağı yönünde bilgi aktarılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 28 Ekim
  22:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi