Samsung Telefonumun Bataryası Şişti Kendi Kendine Kapanıyor!

Orhan K. |

Samsung Galaxy S3 mini modeli telefonumu 1.5 yıldır kullanıyorum çok da memnunum hem eşime hem kendime aldım. Eşimin kullandığı telefonun bataryası şiştiği için telefon kendi kendine kapanıyor.

14.01.2014 tarihinde Telpa garantisi olduğu için gönderdik. Servis konuyla alakalı garanti kapsamında değildir deyip 275.00 TL para talep etmektedir. Bu sorunu araştırdığım kadarıyla birçok kişi yaşamaktadır. Sorunumun giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan K.
  06 Mart
  19:48

  Peki sayın ilgili aldığım gün itibariyle eşimden sonra benim telefonumda da aynı batarya şişmesi arızası oldu şimdi sizce servise mi gondermeliyim yoksa aynı gün kullanmaya başladığım ve 2 hafta arayla ayni arızalara maruz kaldığım için tekrar samsung'u mu tercih etmeliyim

 • Orhan K.
  22 Ocak
  11:18

  Teşekkür ederim servisin söyledikleri dışında herhangi bir söylem yada eylem de bulunmadığınız için. Koskocaman firmanın satış sonra hizmetinden bukadar sıkıntılı çıkacağını düşünmek istemiyordum. Ancak seçilen çözüm ortaklarının insanları sömürmek için kurulmuş firmalardan olduğu aşikar. Bana bataryanız su almış denildi ki tam tersi internete girildiğinde fazla ısınmadan kaynaklı şişmedir. Sorun Batarya da deyip 80 TL'lik batarya için de teknik servisin 275,00 TL talep etmesi ayrıca manidardır.Sonuç olarak birdaha Samsung Kullanmam.

 • 22 Ocak
  10:18

  Sayın ilgili,
  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.
  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Ocak
  00:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.