Samsung Telefonumun Arızası Tekrarladı

Rıdvan Oğuz A. |

Daha önce garanti kapsamında olan Samsung Monte cep telefonumu Temmuz ayında garanti servisine göndermiştim. Ürünün üzerinden 1 ay geçmesine rağmen Samsung yetkilileri tarafından tarafıma bir geri dönüş yapılmamıştı. Onu da ayrıca buradan dile getirmiştim. Aynı arıza sebebiyle cep telefonumu yaklaşık 10 gün önce tekrardan garanti servisine gönderdim. 10 günlük süreç içerisinde ne bir geri dönüş ne de bir bildirim alabildim. Tez zamanda ürünümün geri dönüşünü hiç olmasa bir geri bildirim bekliyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  14:02

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Şubat
  22:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi