Samsung Telefonumun Arızası Sürekli Tekrarlıyor Değişimini Yapmıyor!

Ayse Yesim C. |

Garantisi bitmemiş telefonumu 4 kez aynı sorunla servise götürdüm netice değişmedi. Tamir ettiklerini söylediler ama sorun çözülmedi. Telefonum kendiliğinden kapanıyor, donuyor, uygulamalar açılmıyordu. En son telefonum aramaya kapandı. Tekrar götürdüm imei nosunun alındığını söylediler 4 haftadır ses seda yok. Çok mağdur durumda kaldım haftalardır. Servis fişlerimin yığıldı lütfen bu sorunumu bir çözüme ulaştırın ve yeni sağlam bir cihaz vererek mağduriyetimi biran önce giderin.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  14:05

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ayse Yesim C.
  28 Kasım
  15:17

  yalniz sunu belirtmeyi atlamisim telefon annemin uzerine gulsen yurekli olarak kayitli. zahmet edip bi arasalardi soyleyecektim. ama yinede yazayim dedim.

 • Ayse Yesim C.
  27 Kasım
  12:34

  Size bisey sormak istemiyorum, sorunumunu cozmenizi rica ediyorum.

 • 26 Kasım
  08:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,