Samsung Telefonumun Arızası Giderilmedi!

Esen D. |

Garanti kapsamında olan Samsung Wonder telefonumun daha önce garantiye gitmiş olmasına rağmen geldiği gün tekrar arıza çıkartmaya başladı. Şu andaysa tamamen kullanılamaz durumda bataryası şiş kendiliğinden sürekli kapanmakta ve patlama olasılığının yüksek olduğunu düşünmekteyim.

Sinop Turkcell bayisinden almış olmama rağmen faturası olmadığından telefonumu garantiye göndermediler. Değişim olamayacağını söyleyerek ve para iadesi talebinde bulunmak istiyorum tüketici haklarına da gitsem herhangi birşey olmayacağından bahsettiler. Bunun için ne yapabilirim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  10:12

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Aralık
  22:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi