Samsung Telefonumun Arızası Giderilmedi!

Betul B. |

Kızıma ait Galaxy mini cep telefonunun 3. arızası oluyor. Artık telefon hiç açılmıyor. Yaklaşık 2 hafta önce Samsung servisine götürüldü, telefon normal olduğu söylenmiş, garantisi devam ediyor denmiş servis hizmeti verilmemiştir. Daha önce telefon 2 kez daha yazılım kaynaklı servise bırakılmıştı.

Bitmeyen bir arıza sorunu var ve çözüme ulaşılamıyor. Samsung müşteri memnuniyetine önem verirken bulundurduğu servis noktaları bu kadar hassasiyet gösteriyor mu acaba. Ne kadar verimliler sorgulamak gerek. Artı çağrı merkezi elemanlarının konulara hiçbir şekilde hakim değil. Bir çözüm yolu sunmuyorlar. İvedilikle bir çözüm istiyorum Samsung firmasından.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Betul B.
  19 Aralık
  19:00

  YETKİLİ SERVİSİN HİZMETİ MÜŞTERİYE DAVRANIŞI SIFIR

 • Betul B.
  12 Aralık
  16:23

  12.12.2013 tarihi itibari ile telf.servise verilmiştir. çağrı merkezine.de bilgi aktarılmıştır. çözüm sürecini ivedilikle bekliyoruz.

 • 29 Kasım
  11:52

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Kasım
  23:15

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi