Samsung Telefonumun Arızası Giderilmedi.

Filiz E. |

21.11.2014 tarihinde size yaptığım şikayet üzerine telefonumdaki arızaların hiçbiri giderilmeden servisinizden geri gönderilmiştir. Bayii ye neden diye sorulunca şikayet ettiğiniz için yapılmamış denildi. Ben bu telefonu size 10.10.2014 tarihinde göndermiştim öyle ise benim şikayet ettiğim tarihe kadar neden telefonumun arızası giderilmedi. Samsung gibi bir firmaya hiç yakışmadı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. 48 gündür telefonum bayii ve servis arasında gidip geliyor. Bu hafta sonuna kadar sorun giderilmezse Tüketici Hakları'na şikayetimi bildireceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Filiz E.
  08 Aralık
  09:07

  beni çok yordunuz.Ayrıca size telefonla uğraşmak bir öüm 7000 ücretsiz ama bir türlü sıkıntını giderecek menüye ulaşamıyorsunuz en azında DİĞER diye bir ibareniz olsun
  telefonumu 50 günün üstüne elime geçti ama hala donuk hala ben arama tuşuna şmdi bastıysam o canı istediğinde arama yapıyor vehala telefonum kasıyor Siz olsanız memnun kalır mısınız? Hadi siz söyleyin

 • 28 Kasım
  12:53

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz,
  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Kasım
  15:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr