Samsung Telefonumu Yapmıyor.

Zehra Ş. |

Ben 3.5 ay önce Samsung Note 2 aldım ve aldıktan yaklaşık bir ay sonra telefonumu yere düşürdüm ve ekranı kırıldı. Ekran kırılınca genelde telefon garantisi devre dışı oluyor, fakat ben 600 tl vererek ekranı yaptırdım, bu durumda garantisi kalkmadı.

Ekran yapılırken telefon uzun süre kapalı kaldığı için bataryası bozulmuştu, bu yüzden 2. kez servise gitti. Geldikten sonra bu seferde şebeke ayarlarını bozmuşlar. Bu yüzden 3. servisine gitti ve yapılmadan geri gönderilmiş. Bütün evraklar duruyor ve servis değiştirmemekte ısrarlı. Telefon genelde çekmiyor ve telefon konuşmak için var. Ben çekmeyen bir telefonla ne yapabilirim ki ? Değişmesini istiyorum. Bu telefon kullanılamaz halde.

Etiketler :

Batarya Sinyal Garanti Kapsam Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  17:39

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Mart
  22:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi