Samsung Telefonumu Servise Gönderdim 23 İş Günü Dolmasına Rağmen Alamıyorum.

Erdem B. |

Yaklaşık 9 ay önce aldığım Samsung S4 mini marka ve modele sahip telefonum hoparlör sorunu nedeni dolayısıyla 02.01.2015 tarihinde telefonu almış olduğum cebeci iletişim aracılığı ile KVK teknik servis hizmetleri Yılmaz Sokak Şehit Numan Dede caddesi ikiz apartmanına gönderdim.

Yasal süresi dolmuş olmasına rağmen telefon elime geçmedi. Gerekli mercilere şikayetçi olmama rağmen muhatap bulamadım ve 30.01.2015 tarihinde tüketici hakem heyetine ve cumhuriyet baş savcılığına şikayette bulundum. Satın aldığım bayi ise 30.01.2015 tarihinde yaptığı açıklamada telefonumun başka bir bayiye gönderildiği benim arayarak telefonu istemem gerektiğini beyan etti. Bu numaraları aradın cevap alamadım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  17:45

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Şubat
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr