08 Şubat 2014

Samsung Telefonumu Servis Yapamıyor.

2012 yılında aldığım telefonum 3 kere garantiye gitti. Birinde anakartı değişti, diğerinde bataryası, üçüncü gidişinde de bir şey yapılmadan iade edildi. Bıktım bu telefondan aldığım ilk haftadan itibaren hep aynı sorunu yaptı. İlk hafta gittim yeni ürün talep ettim kabul etmediler garantiye ver dediler. Kendi kendini kapanıp açılıyordu, ikinci gidiş gelişinden sonra aynı sorunu gene yapmaya devam etti. Çözüm bulamıyorlar diye vermedim. En sonunda telefonla konuşurken de kapanma yapmaya başladı, milletin suratına kapatıyormuş gibi oldu .Üçüncü gidişinde eski anakart değişim teknik servis formunu istiyorlar. Ben bulamam ki belgeyi, hiç bir şey yapılmadan iade edilmiş .

Saliha 124 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi13 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi09 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön