Samsung Telefonumu Servis Garantiden Onarmıyor!

Burak A. |

Samsung Galaxy S3 telefonumu kasa açıklığından dolayı servise verdim servis kasadaki ufak ezikliği bahane edip garanti dışı olduğunu parayla değişim yapılacağını söyledi. Samsung'u aradığımda değişim olması gerektiğini ancak alttaki ezik de değişeceği için para istediklerini söylediler. Ben eziğin değişmesini istemedim kusurlu üretim hatası olan ekranın değişmesini talep ettim. Samsung gibi hem hatasını kabul edip hemde değiştirmeyen bir firma görmedim evimdeki herşey Samsung tüm eşyalar ancak bir daha Samsung almayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Ekran Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  02 Ağustos
  15:39

  Bir daha samsung kullanmayı dusunmuyorum uretıcı hatasını bana 442.5 lira fiyat çıkarark çözmeye çalıştı

 • Burak A.
  01 Ağustos
  22:20

  Bugun yine samsung tan arandm bisey yapamacaklarini rakip firma olan iphone ile kiyaslama yaptilar.Samsungvtan bir yetkilinin iphone u konusmasiherseyi anlatiyor.

 • Burak A.
  30 Temmuz
  17:21

  samsung sureklı konuyla ılgılendıgını soyluyor ama hıc bırsey yapmıyor.

 • Burak A.
  30 Temmuz
  15:51

  samsung türkiye ile servisin biribirinden haberi yok hiç bi şekilde aranmadım problemim çözülmedi tüketici haklarına gidecegim

 • 30 Temmuz
  10:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi