Samsung Telefonumu Garanti Dışı Bırakıp Ücret İstiyor.

Selçuk Ş. |

Samsung Galaxy S4 cihazının ekran içerisinde akma, ekran titremesi sorunlarımı cihazda darbe var diyerek 500 tl fiyat istediler ve garanti kapsamına almadılar. Verilen cevap aynen şu: bu sorunlar darbeyle alakalı olmayabiliyor ama sizin telefonunuz darbeli olduğu için artık garanti dışındadır. Peki buradan soruyorum; diyelim ki telefonum darbe aldı ve o an hiçbir sorun yaşamadım. Aradan bir kaç ay geçtikten sonra telefonum da herhangi bir arıza çıkarsa o basit darbe yüzünden garanti kapsamına alınamayacakmıyım. Bu resmen garanti dışına almak için yapılan bir yol.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  13:18

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Nisan
  00:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi