Samsung Telefonumu Değiştirmiyorlar.

Fatma G. |

Şikayetim öncelikle telefonum hiç çekmiyor, kendi kendine kapanıyor ve açmakta zorluk yaşıyordum bunun üzerine tam 5 kere 1 ay içerisinde teknik servise verdim sürekli güncelleştirme yapıyorlar teslim etmeye çalışıyorlar yanlarında açtıklarında aynı şekilde hiçbir düzelme olmadığını görüyoruz ve verdikleri cevaplar ise haklısınız ama kontrol makinasından geçiyor. Bundan dolayı değişim talep ettim fakat 4 kere parça değişimi olmadan değiştiremeyeceklerini söylüyorlar artık ne yapacağımı şaşırdım. Samsung gibi güvenilir bir firmadan hiç beklemezdim.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  15:50

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Ocak
  13:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr