Samsung Telefonumla Konuşurken Hat Kesiliyor.

Murat S. |

Samsung telefonu alalı 5 ay oldu, ilk günden beri konuşma esnasında hat kesiliyor. İlk belki yüzüme değdirdim. O yüzden kapanıyor zannettim. Kapaklı kılıf aldım kapağını kapatıp konuşuyorum yine aynı servise gönderdim sim kartını değiştirin dediler. Hayhay telefonu dün servisten aldım bugün yine konuşurken hat kesildi.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  12:58

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Nisan
  09:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi