Samsung Telefonumdaki Arıza Devam Ediyor!

Sema Ö. |

Samsung S-7250 wave cep telefonumun kendiliğinden kapanıp açılması ile ilgili sorun yaşamaktayım. Dört defa servise götürmeme rağmen sorunuma bir çözüm bulmadılar güncellemeler yaptılar ve bazı alakası olmayan parçaları değiştirmişler ama servisten aldığım gün aynı sorun ile karşılaştım. Ben durmadan servise mi götüreceğim. Bunla uğraşmak istemiyorum ve paramın iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sema Ö.
  11 Nisan
  21:30

  bir kere arayıp ulaşamamakla olmuyor ben altı kere servise verdim hiç birinden bir sonuç alamadım. samsung kendi sayfasına da mail attım ama bir cevap vermediler.yetkililer bu konuda ilgisiz kalmaktadırlar. tüketiciye önem vermemektedirler ürünlerini satana kadar her şey söylenmekte ama satış yapıldıktan sonra müşteri memnuniyetini önemsememekte

 • 31 Aralık
  15:58

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Aralık
  09:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,