20 Ocak 2014

Samsung Telefonumda Şebeke Hatası Var.

13.02.2013 tarihinde Samsung GT-S5830i cep telefonu aldım. Sürekli şebeke hatası vermeye başladı, ne arayan ulaşabiliyor, ne de arama yapılabiliyor. Aynı hatadan 4 kez servise gönderildi. Her servis dönüşünde yazılım güncellenip gönderildi ve sim kartının kontrol edilmesi istendi. Hat sağlam olmasına rağmen son olarak yeni hat alınmış ve sorun giderilemediği için 4. kez servise gönderilmiştir.

Cihaz her servise gönderildiğinde Samsung Çağrı Merkeziyle görüşülmüş, sorun hakkında bilgi verilmiş ve yardım istenmiştir. Servis makbuzları elimde olmasına rağmen Samsung Çağrı Merkezinde 1 servis kaydının görünmesi beni çok üzdü. Cihazı servise göndermekten çok yoruldum, paramın iadesini istiyorum.

Levent 168 Okunma

Cevaplar

 • Levent29 Ocak 2014

  28.01.2014 tarihinde 4.kez servisten geldi. 29.01.2014 tarihinde yine aynı hatayı verdi. Yine yazılım güncellemişler. Arkadaşlara tavsiyem markaya bakmayın, araştırma yapın, ürünle ilgili yorumları okuyun, ona göre hareket edin. Alğıma çok pişmanım.

 • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön