Samsung Telefonumda Kapanma Sorunu Var.

Suna P. |

11.05.2012 tarihinde satın almış olduğum Samsung GT-N7000 cihazımı İstanbul Bilişim A.Ş firmasından satın aldım. Aldığımdan beri bazı dönemlerde sorun yaşadım ama elimde yedek cihazım olmadığı için telefonumu servise veremedim. Öncelikle ekranda titreme olup kapanmalar oluştu. Bataryadan olabilir diye yeni batarya aldım ancak aynı sorun devam etti. Daha sonra cihazımda satın aldığımdan beri herhangi bir hafıza kartı takmadım ancak bellek dolu hatası verince bende hafıza kartı alıp taktım baktığımda hafıza kartını görmediğini gördüm hatta cihazımın hafızası olduğu halde bellek dolu hatası vermekteydi.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suna P.
  24 Nisan
  09:22

  Merhaba,

  bana sadece 1 arama geldi cihazımla ilgili sadece yazılım güncelleme yapmış bu güncelleme ne benim şarz alma sorunumu nede ekrandaki titremem sonuuma çözüm olmadı birdaha samsung cihazı kesinlikle almayacağım ve hakkımı hukuk yoluyla savunacağım ...

 • 23 Nisan
  13:29

  lanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Nisan
  21:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi