Samsung Telefonumda Giderilmeyen Sorun!

Didem K. |

03. 05. 2013 de aldığım s4 cihazım bir süre sonra kamerayı başlatınca yada kamera yönünü değiştirince kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. 03. 06. 2013 de Ankara Necatibey deki servise gittim ve telefonumun değiştirilmesini talep ettim. Aldığımın 32. gününde gitmiş olduğum için değişim yapmayacaklarını ama tamir edeceklerini söylediler.

3 gün sonra yapıldı diye telefonumu verdiler. 1 hafta sonra gene aynı problem başladı. Ben her zaman servisle uğraşmak zorunda mıyım! Her ay 3-4 gün telefonsuz kalmak için mi bu kadar para ödedim. Kesinlikle ne telefondan nede servisten memnun değilim.Bu kadar zaman bu telefonu almak için çok beklemiştim ama çok moralim bozuldu. Umarım en kısa sürede bu soruna bir çare bulunur.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi