Samsung Telefonumda Donma Sorunu Yaşıyorum!

Gulser K. |

Samsung cihazımı alalı 3 ay oldu, aldığım günden beri devamlı takılma donmalar oldu. Sonra cihazıma programlar yüklediğimde whatsapp, facebook gibi galerime maillerime hiçbir şekilde giremedim. Servise 3 kez gitti ve arıza görülemedi diye gönderildi. Tim çalışanı olmama rağmen devamlı onlarla çalışmamıza rağmen bana arızasını gidermeden gönderiyorlar.

Kendim satış danışmanı olarak hiçbir müşterime Samsung cihaz sattırmam bununda altını çizmek isterim. Terzi kendi söküğünü dikemezken müşterimin mağduriyetini istemem.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  14:58

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Ekim
  22:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi