Samsung Telefonumda 4. Kez Sinyal Sorunu Yaşıyorum!

Ali A. |

Kullandığım telefon Samsung S3 mini. Yaklaşık 4 ay oldu 15 gün kullanamadım 4. kez Adana Başarı teknik servise gönderdim şuan serviste ve tam 26 gün oldu. Yasal haklarım itibariyle 20 gün içerisinde gelmek zorunda. Ayrıca kullanabileceğim bir telefonda göndermediler.

Bundan sonrası için yasal haklarıma başvuracağım. Samsung'un müşteri anlayışı hiç iyi değil. Telefon teknik servisleri sorunu halletmiyor. 26 gün oldu ama telefon hala son teste anlamış değilim. Samsung kendi ismini yerle bir etti bence. Samsung teknik servislerinin müşteriye hizmeti sıfır.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  10:21

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Kasım
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi