Samsung Telefonuma Whatsapp Kurulumunu Yapamıyorum

Nihal K. |

Pazartesi günü Media Markt'ten Samsung S4 mini cep telefonu aldım. Dün elime ulaştı 4 Gb internet paketim olmasına rağmen Youtube'de videolar açılmıyor video açamıyor. Whatsapp yükledim kurulumunu sağlayamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olamadılar bir daha aradım daha çözüm yoluna ulaşmaya bile çalışmadan ezberden konuşup telefonun Avea hattını desteklemediğini Wi-Fi'den denemem gerektiğini söylediler.

Bundan önceki telefonumda Samsung Gt5 660'dı ki S4'e göre çok çok altlarda bir telefon olmasına rağmen saniyesinde youtubeye girer. Whatsapp'ıma girer online olabilir videolarımı izleyebilirdim. Bu nasıl birşey.

Etiketler :

Wi-Fi Ek Yazılımlar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  14:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Ocak
  00:20

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi