Samsung Telefonum Sürekli Donuyor.

Nihat T. |

Galaxy Grand i9082 aldım. Aldığım günden beri sürekli donuyor ekran kapanıyor. 4 kez servise göndermeme rağmen bir çare bulamadılar. Bildikleri tek şey yazılım hatası var servise gönderin diyorlar. 4 kez gönderdim yapamadılar. Bundan sonra ben de elimden geleni yapacağım. Garanti şartları yerine getirilmiyor. Müşteri memnuniyeti sıfır. Kalitesiz marka alacağım dersi aldım.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  19:32

  2809996 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Kasım
  16:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr