Samsung Telefonum Sürekli Bozuluyor.

Hatayi A. |

Yaklaşık 1 yıldır kullandığım telefonum Samsung Fonotel S3 Mini 3 defa farklı arızalar verdi ve garantiye gönderdim. Aldığım günden beri sürekli arıza veriyor ki çok sık bir telefon kullanıcısı değilim. 10 gün önce gönderdiğim arıza karşılığında ise benden 250 tl para talep ediliyor.

Anlamadığım eğer ben para ödeyeceksem neden garantili telefon alıyorum. Hemde sürekli garantiye gönderilen bir telefonun değişimi gerekmez mi? Aradığım zaman teknik servis bir de çıkışıyor. Eğer amaç müşteri memnuniyeti ise beni müşteriniz olarak hiç memnun bırakmadınız.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  11:51

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Haziran
  23:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi