Samsung Telefonum Sürekli Aynı Arızadan Servise Gidiyor.

Can P. |

Yıllardır Samsung ürünlerini kullanıyorum. Mimarı büromda hep Samsung ürünlerini, evimde tüm ev aletlerim Samsung ürünü ve Samsung'un sadık müşterilerinden biriyim. Ancak kullanmakta olduğum telefonumdan dolayı ciddi anlamda sıkıntı yaşıyorum. Telefonumu 2 ay içerisinde 4 kez servise gönderdim.

GT-N7100TADDUR modeli Samsung telefonum 4 kez servise gitti ve bunlardan 3'ü aynı problem sebebiyle. Mesleğim gereği yoğunum ve telefonumun olmaması bana büyük sıkıntılar yaşatıyor her teknik servise gönderişimde. Bu nedenlerle Samsung ürünlerinden soğudum. Büro ve evdeki ürünlerimi de değiştirmeyi düşünüyorum. Sadık bir müşterinizi basit hareketlerle kaybetmeyi başardınız.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can P.
  23 Mayıs
  12:10

  Sahsim samsung yetkilisi tarafindan aranip sadece prosodur hakkinda bilgi verilmistir.Problemin cozumuyle alakali bi sonuc elde edilememistir.magduriyetim devam etmektedir.

 • 23 Mayıs
  11:44

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Mayıs
  23:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi