Samsung Telefonum Sürekli Arızalı!

Sevinç K. |

Samsung s5620 cep telefonum var alalı 2 yıl olmadı 2 kere garantiye gönderdim sürekli farklı yerlerinde arıza oluyor. önce internete girince kapanıp tekrar açılıyordu. o düzeldi sonra konuşurken karşı tarafa ses cızırtılı olarak gidiyordu garantide oda halledildi şimdi telefon ekranı donuyor, tuş kilidini kapatınca geri açılmıyor.

Şu an yine garanti de aynı model telefonu olan arkadaşlar da hep aynı şeylerden şikayetçiler. sanırım bu seride bir sıkıntı var ama çözüm yok Samsung gibi bir markaya müşterilerini mağdur etmek hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevinç K.
  12 Mart
  21:15

  iletişim bilgilerim doğru ama o saatlerde işte olduğum için telefonu açamadım. sormak istediğim ve bilgi almak istediğim konu 2 yıllık bir telefonun neden bu kadar sık arıza verdiği?

 • 12 Mart
  13:36

  1679829 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi