27 Ocak 2014

Samsung Telefonum Sesi Yankı Yapıyor

Haziran ayında hevesle aldığım Galaxy S4 telefonumu yaptığı ses yankısından dolayı doğru dürüst kullanamıyorum. Servise 3 kez götürdüm sorun yok dediler. Daha önce şikayetimi belirttim çözüm bulunmadı. Serviste ses yankısı ile ilgili sorun yok dediklerinde bir de ayrı hat tak dene dediler. Ayrı hat taktım, sonra şebekeyi değiştirdim, yine de yankı devam etti.

Aynı telefondan oğlum ve kardeşimde de var, onlarda sorun olmayıp sadece benim telefonda sorun oluyorsa bunun tek açıklaması vardır. O da telefon hatalı üretilmiş demektir. Bir daha servise filan götürüp de uğraşmak istemiyorum. Telefon değişimi talep ediyorum.

Remzi 126 Okunma

Cevaplar

 • Remzi 20 Haziran 2016

  Sorunu çözmüyorsun Samsung...

 • Remzi 12 Şubat 2015

  Samsung'dan soğudum. Gözünüz Aydın.

 • Remzi 06 Şubat 2014

  Samsung defalarca şikayet ettiğim halde sorunumu çözmedi. Elimde sonuç olarak telefon olarak kullanamadığım bir cep telefonum var.

 • Remzi 01 Şubat 2014

  Sorunum devam ediyor. Samsung umursamıyor.

 • Samsung Mobile Temsilcisi28 Ocak 2014

  2258868 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Mobile Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön