Samsung Telefonum Servisten Gönderilmedi.

Fatih Gülsemin S. |

Servis teslim ve bilgi kartı no : 000305062517 Müşteri adı : Brn iletişim cihazın imei (seri) numarası : 00****86 cihazın geliş tarihi : 27.05.2014 onarım tamamlanma tarihi : 05.06.2014 cihazın arıza bilgileri : aşırı ısınma; ekran kararıyor/donuyor. Kendi kendine kapanıyor tespitler ve yapılan işlemler : Anakart değişimi; elektronik parça değişimi; aksesuar değişimi yapıldı. Cihaz garantili/garantisiz : üretici garantili. Notlar : Cihazın onarımı devam etmektedir.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  18:02

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Haziran
  00:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi