Samsung Telefonum Serviste Kayboldu!

Osman Ş. |

Ağustos ayında göndermiş olduğum Samsung C3310 telefonum hala ortalarda yok maalesef. Defalarca Samsung destek hattını ve defalarca da servisi aramama rağmen hala telefonun izini bulmuş değiliz. Elimizde imei numarası kargo takip bilgileri kimin telefonu aldığı ne zaman aldığı müşteri takip numaramız da mevcut ama gel gelelim ki telefon ortalarda yok.

Servisin telefon numarası düşürmek sayısalda 6 tutturma'ya eşit. Tutturdunuz diyelim kimsenin konu hakkında bilgisi maalesef yok ve genel merkezden de dönen kimse yok. Artık ben cep telefonumun yenini veya kendisini mi bulursunuz bilemiyorum ama bu servis olayını biraz ciddiye almanızı istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Ş.
  24 Aralık
  11:31

  Kullandığım cep telefonumdan kaç aradığımı çıkartım evet 11 kez çağrı merkezini 14 kez işe site üzerinden online destek sayfasını kullanarak iletişime geçmişim ve bunların hepsine söylenen cevap aynı "en kısa sürede size dönüş yapılacaktır" bu cümleyi söyle değiştirmek lazım. "En uzun süre zarfında kontrol edeceğiz" telefon 4 aydır yok. tüm evraklarım imei numaraları kargo takipleri alan kişiler hala belli ama bu yok. samsun alırken bundan sonra 25 kez düşüneceğime eminim.

 • 26 Kasım
  15:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Kasım
  01:29

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi