Samsung Telefonum Şarj Olmuyor

Nihat D. |

9 ocakta aldığım ve 3 gün kullabildiğim arızalı ürünü 9 ocak 2014'ten beri (arızası şarj tutmuyor) bir bilgi ve sonuç alamadım. Müşteri hizmetlerini aradığımda cihazın serviste olduğu ve bize bilgi verileceği söylenmesine rağmen sattığınız kusurlu ürüne sahip çıkmıyorsunuz. Birde koca ilanlarla koşulsuz iade deyip altında küçük harflerle telefon hariç yazıyor.

Etiketler :

Adaptör Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat D.
  04 Şubat
  10:44

  sorun samsung değil bimeks firması imiş

 • 31 Ocak
  15:14

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Ocak
  20:42

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi