Samsung Telefonum Şarj Almıyor!

Oğulcan Y. |

Samsung Galaxy Note 2 telefonumun şarj cihazı ile gelen usb kablosu ile prize taktığımda şarj alıyor gösteriyor ama şarjı azalıyor ve şarj olmuyor. Eski cihazın (Samsung Galaxy Mini 2) usb kablosunu kullandığında şarj hızlı bir şekilde oluyor. Ayrıca kulaklık daha doğru düzgün kullanmadığım halde sağ kulaklıkta ses azalması var. Bunun için servise gittiğimde cihazımında bırakmam gerektiği söylendi. Ne gerek var? Açıkça belirtmeme rağmen neden bu diretme? Cidden firmadan soğuttunuz adamı.

Etiketler :

Kulaklık Batarya Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  17:36

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Aralık
  22:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.