Samsung Telefonum Kusurlu Çıktı.

Metin K. |

İstanbul Forum Samsung mağazasından 24.03.2014 tarihinde eşime doğum günü hediyesi almış olduğum Samsung Galaxy S4 mini cep telefonu kutusundan çizik çıktı. Yani bana resmen kusurlu ürün verdiler ve sonrasında mağazalarına gittiğimde servis raporu tutulup servise göndereceğiz yenisiyle değişecek dediler.

Sonra bana servisten mesaj geldi 450 TL ücreti var kullanıcı hatası dendi. Ürünü almışım bir gün sonra götürmüşüm neymiş kullanıcı hatasıymış zaten muhatap bulamıyorsunuz, hep bahane. Sonrasında servisten aldık merkezimize göndereceğiz orada incelenecek ve değişim olacak dendi ama oradan da kullanıcı hatası dendi. Acil değişim istiyorum tüketici haklarına kadar gideceğim.

Etiketler :

Ekran Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin K.
  20 Nisan
  18:50

  alttaki yazıya bakmayın hiç ne arayan oldu nede yardımcı olan bende tüketici mahkemesine başvurdum

 • Metin K.
  10 Nisan
  20:52

  bekliyorum zaten 10 günü aşkındır bekliyorum ve ayrıca bana inceleme falan demeyin değişim yapıcaksınız ürününüz kusurlu çünkü

 • 10 Nisan
  18:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi