Samsung Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor Açılıyor!

Banu K. |

Geçen hafta almış olduğum Samsung galaxy s3 mini telefon daha 1 haftalık olmasına rağmen arıza verdi. Telefon kendiliğinden açılıp kapanıyor . O kadar para veriyoruz kaliteli bir markanın böyle ürün üretmesi beni üzdü açıkçası.

Okuduğum yorumlardan sonra daha da dehşete düştüm ki hiç kimse konuyla ilgili çözüm bulamamış. Marka ve ürünleri konusunda daha detaylı inceleme yapıp daha çok düşünmemiz gerekiyor demek ki!

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu K.
  26 Haziran
  10:03

  Ben sorunun kaynağını servise gitmeden buldum. Yine Teknosa dan aynı gün orjinal çift taraflı kapağınıda almıştım ve hemen taktım. Açılıp kapanmada sıklık yaşanmaya başladığında servise götürmeye karar verdim kirlenmesin diye de çift taraflı kapağı çıkarıp kendi kapağnı taktım o gün kapanmadığını farkettim. Anladım ki orjinal olmasına rağmen aldığım kapak yandaki açılıp kapanma tışuna mm rik tokunabiliyor kapanmasına neden oluyormuş. O kısmı hafif törpüledim o zamandan beri bu sorunu yaşamıyorum.

 • 28 Mart
  15:40

  1707956 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Banu K.
  27 Mart
  12:34

  Samsung markasına güvendim. Teknosa' dan Samsung S3 Mini aldım. Kendi kendine kapanıp açma problemi yaşıyorum. Bazen 3-4 gün hiç yapmıyor. Mesela bugün daha günün yarısı bile olmadan 5 kere kapanıp açıldı. Açıldığında da doğal olarak pin kodu istiyor. Eğer kapanıp açıldığını farketmezsem kimse bana ulaşamıyor. İnternette bu sorunu sıklıkla yaşayan kullanıcılar olduğunu gördüm. Kullanıcıların bu sorununu tek seferde halledilememiş olması açıkçası beni de endişelendiriyor.
  Markaya olan inancım benimle aynı tarz onlarca aynı sorunları okudukça , defalarca servise giden ve halledilemeyen şikayetleri inceledikçe kesinlikle sarsıldı. Şarj tuttmayan çok kısa sürede boşalan şarj sorunları...