Samsung Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor.

Serhat G. |

Telefonum kendi kendine kapanmaya başladı. Power tuşuna bastığım halde de açılmamaktadır. Ayrıca kendiliğinden kapandığı sırada şarj etmeye çalışsam da şarj etmemektedir. Arada bir sürekli Power tuşuna basarak açıyorum. Sorun neden kaynaklanmaktadır. Yardımcı olabilir misiniz. Garantiye vermek istemiyorum çünkü garantiye verdiğim zaman telefonu daha da bozuyorlar.

Power tuşunda mı sorun var diye düşünüyorum fakat şuan açık ve sürekli Power tuşuna basıp kilitleyip açabiliyorum. O sebeple bu olasılık yok olmuş oluyor.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  17:10

  2384868 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Nisan
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi