Samsung Telefonum Kayıp!

Ali A. |

Daha önce de olmayan arızayla telefonumu gönderdiler diye yazmıştım.Telefonumu tekrar geri gitmesine rağmen gönderdiğim yer biz gönderdik dediler servis ise bize böyle bir telefon gelmedi diyorlar.

1 ay oldu telefonumu alamıyorum.İkinci defa geri gittiğinde acilen yapılacak demelerine rağmen 1 hafta oldu hiçbir işlem yapılmamış.Bu nasıl bir servis anlayışı anlamadım gitti.Müşteri hizmetleriyle görüştüm takip numarası istediler ama takip numarası yok ve olmayan bilgiyi size veremeyiz diyorlar.Tabi bilgi olmaz çünkü ortada telefon yok.

Bir daha Samsung mu tövbe!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  16:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Eylül
  13:40

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi