Samsung Telefonum Isınıyor ve Kitleniyor İşlem Yapamıyorum!

Berrin A. |

06.08.2013 tarihinde İzmir Medya Markt'tan Samsung S4 aldım. Ancak telefonda aşırı derecede ısınma var. Kulağınız yanacak derecede internet donuyor, telefonla görüşmeye çalışıyorsunuz ısınmanın yanında telefon donuyor karşı taraf sizi duymuyor sizde karşı tarafı, telefon kilitleniyor, telefonu açıp kapatıyorsunuz ancak görüntü kayboluyor hiçbir şekilde kullanamıyorsunuz.

Bunun üzerine servise yönlendirildim. 21 gün içinde 3 kere servisi gittim ancak telefondaki sorunlar giderilmedi. Değişimini istiyorum. Firma yetkilisi tarafından elektronik işi şans işi deniliyor. 1.730 TL şans işi olmuyor ama. Satarken her şey çok güzel sonrası yok.

Etiketler :

Isınma İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  16:51

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Eylül
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.