26 Ağustos 2014

Samsung Telefonum Her Ay Garantide!

Kahramanmaraş Teknosa firmasından Samsung GT-5830 telefon aldım.Telefon kendi kendine kapanıyor,donuyor,mesajları göndermiyor ve alınamıyor,uygulamalarda beklenmedik şekilde durduğunu söylüyor hata veriyor,telefon ısınıyor.Aynı sebeplerden dolayı 3 kere garantiye yolladım her seferinde güncel yazılım yükleyip geri yolluyorlar.

Bir daha 4.kez iadeye yolladım aynı hatalardan dolayı telefonu ama tekrar telefona güncel yazılım yükleyip geri yollamışlar.3 gün geçmeden aynı hataları tekrar vermeye başladı 5.kez tekrar yolladım yine ses seda yok.Artık iade etsinler değişimde istemiyorum artık. Her seferinde garanti beni oyalayıp duruyorlar.Bu kadar da olmaz ya.Artık bir çözüm istiyorum.

Ahmet 362 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet03 Eylül 2014

  Telefonum bugün garantiden geldi. Dediklerine bakın ya neymiş efendim cihaz yüksek hızlı işlemci-ram könfigürasyonuna sahp olmadığı için, yüklenen Battery Doctor, Mobile Safe ve buna benzer uygulamalar arka planda sürekli çalışıp cihazın donmasına ve kilitlenmesine neden olmaktaymış. Kullanılan 2 GB hafıza kartında yaklaşık %50 boş alan vardır. Cihaz yaklaşık 60 MB gibi düşük bir saklama alanına sahiptir. Bu sebeple fotoğraflar, müzik dosyaları vs. hafıza kartında saklanmalıdır. Cihazda arıza bulunmamaktadır. Birincisi böyle bir sorun vardıysa neden ilk 3 te yada 4 de garantiye gittiğinde bu söylenmedi de şimdi bu söyleniyor. Bu birinci baheneleri.. İkincisi fotoğrafları, müzikleri vs. gibi dosyaları 2 GB hafıza kartına yüklememi saklamamı söylemişler; bu zaten ikinci bahaneleri çünkü zaten müzik resim vs. gibi dosyalarım hafıza kartında, telefonda değil !! Üçüncüsü cihazda arıza yokta bu kadar sorun nereden çıkıyor ??? Dördüncü saçmalık ise; Cihaz yaklaşık 60 MB gibi düşük bir saklama alanına sahiptir demişler. Bir açıpta telefonun genel özelliklerine baksınlar telefonun hafızası saklama alanı 158 MB yoksa 60 MB ?!!!! Ya bunlar telefonun genel özelliklerini bilmiyorlar ya da ben bilmiyorum !! Özür dilerim amaa Ben hayatımda bu kadar bunlar kadar insanı kandıran, oyalayan insanlar, firma, şirket, mağaza görmedim duymadım da !!!!!!

 • Ahmet29 Ağustos 2014

  Ben Samsung firmasından çok memnundum ta ki Teknosadan Samsung telefon alana kadar. Telefonum 5. kez garantiye gitti daha bir sonuç çıkmadı. Ben paramın iade edilmesini istiyorum artık. Firma yada garanti yok değişim yok tamir edilecek gibi şeyler derlerse telefonum için, özür dilerim ama ben bir daha ne Teknosadan ne de Samsungtan bişey alırım. Çünkü artık nefret ettirdiler bu iki firmadan beni malasef.

 • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ağustos 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi 

 • Samsung Telefon Temsilcisi27 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön