Samsung Telefonum Hala Serviste!

Ahmet S. |

18 haziranda S5 satın aldım. 10 gün sonra servise verdim ve şu güne kadar cep telefonsuzum. bu süreçte önce telefonda arıza yok dedi sonra değiştirdi arkasından gelen telefonda da arıza çıktı. Önce ona da sağlam dedi sonra arıza var bakalım dedi sonra yine yine yine ve telefonum hala Samsung'ta müşteri temsilciliğine 3 kez şikayet bıraktım. Samsung'a mail attım ne ilgilenen var ne dönen!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  10:03

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ahmet S.
  18 Ağustos
  12:58

  Kisa süreden maksadiniz ne kadar bilemedim ama henüz bi donus alamadim

 • 14 Ağustos
  20:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi