Samsung Telefonum Hakkında Bilgi Alamıyorum.

Halil Cihan Y. |

Karaman Vodafone bayisinden 06 Mart 2014 tarihinde aldığım Samsung S4 mini telefonu şuanda kayıp bayii kendinde olmadığını servise gönderdiğini söylüyor servise ise ulaşamıyoruz bilgi alamıyoruz. Servise gitme sebebi ise Bimcell operatörünü okumuyor ekranda sim kart yok yazıyor bayii yazılım hatası olduğu için değişim olacağını söylüyor.

Servis ise şikayetimi dikkate bile almıyor diğer operatörlerin sim kartlarını takarak deneme yapıyor hata yok diye telefonu geri gönderiyor ama Bimcell ile deneme yapmıyorlar. 3 aydır telefon satıcı ile servis arasında gidip geliyor. Samsung senin servisin ve satıcı bayinin memnuniyeti herşeyden önemli herhalde 3 aydır muhatap bulamadım derdimi anlatacak.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Cihan Y.
  30 Mayıs
  15:35

  87 gün önce aldığım tel ile ilgili kendilerine müş. temsilcisi diyen kişiler ( vodafone, samsung, servis ) çözüm üretme dışında şunu yaptınmı bunu denedinmi gibi sorularla oyalayıp verecek cevap kalmayınca size daha sonra döneceğiz deyip telefonu kapattılar yeni bir TV aldım ve satıcıya giderken SAMSUNG markasını hiç düşünmedim ve kesinlikle kimseyede memnun olduğumu söyleyemem

 • 27 Mayıs
  15:57

  2470154 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi