Samsung Telefonum Günlerdir Serviste!

Efsun G. |

Telefonumu 14.08.2014 tarihinde servise verdim. Yaklaşık 1 hafta sonra servisten tamirin tamamlandığına dair mesaj aldım. Gittiğimde o mesajın otomatik gönderildiğini, telefonumun ana kartının değiştiğini söylediler, dolasıyla telekomünikasyon şirketinden onay alınması gerekiyormuş. Yedek telefon istedim, yok dediler. Günlerdir bekliyorum, ne kadar daha bekleyeceğim belli değil.Yedek telefonumda yok, iş yerimde sıkıntı yaşıyorum. Onay almak bu kadar zor mu?
Bu kadar mağdur edilmez bir insan. Zaten bu ikinci kez servise götürmemdi. Alalı 1 yıl olmadan 2 kez arızalandı. 2040 lira para verdim yazık günah! Bu son olsun bir daha Samsung'tan herhangi ürün almayacağıma emin olabilirsiniz.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  14:16

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Efsun G.
  26 Ağustos
  18:15

  Benden herhangi bir bilgi almadan nasıl inceleme yapacaksınız çok merak ediyorum. İçi boş sözler.

 • 25 Ağustos
  20:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi