Samsung Telefonum Güncelleme Sonrası Açılmıyor.

Özlem U. |

Bu nedir böyle? Saatlerdir telefon güncellemeden çıkamadı. Ekranda Samsung yazısı dönüp duruyor. Ne yapacağım ben, telefon öldü resmen. Bıktım artık yemin ediyorum bıktım. Samsung 'un adını bile duymak istemiyorum. Milyarlarca para veriyoruz başımıza gelene bakın. Ne yapmam gerekiyor acilen bilgilendirilmek istiyorum, hem de hemen.

Etiketler :

Güncelleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem U.
  31 Ocak
  17:37

  buraya yazdıklarımı okumuyorsun herhalde sevgili samsung..sim kartımı kullanamıyorum ben mail atın lütfeeen!!!

 • 31 Ocak
  17:05

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • Özlem U.
  31 Ocak
  13:13

  bilgi filan aktarmadınız hala. ben telefonu garantiye verdim ankara necatibey sıhhiye şubenize. ben güncelleme sonrası açılmadı telefon dememe rağmen müşteri şikayeti bölümüne o şekilde yazmamışlar sadece samsung yazısında kalıyor açılmıyor yazmışlar. hatta arıza açıklamasına tutup bir de alt panelde çatlak var yazmışlar. yani kullanıcı hatası diyip bana fatura çıkarıcaklar galiba. kağıdı okumadan imzaladım, oradan çıkınca farkettim durumu. beni oyuna getirdiler resmen. tekrar döndüm aynı yere gittim durumu düzeltmelerini istedim ama hiçbişey yapmadılar. dün twitterda okudum güncelleme sonrası açılmayan telefona kullanıcı hatası diyip 560tl istemişler. bana da aynısını söylemelerinden korkuyorum. siz neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum. güncellemeye kadar sapasağlam çalışan telefonum gitti resmen. bakın buradan da söylüyorum gerekirse her platformda söylerim arayın görüşün adını verdiğim şubeyle, telefonum için ekstra masraf çıkartırlarsa direkt giderim tüketici mahkemesine. daha telefonu alalı 1 sene olmadı doğru düzgün verim alamadım bile şarj tutmaz batarya hemen biter vs. bir de üstüne güncelleme sırasında çöktü telefon. resmen mağdur durumdayım şu an. sim kartımı şu an kullanamıyorum ozlem20@gmail.com adresinden geri dönüş yaparsanız sevinirim!!!!!

 • 30 Ocak
  08:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi