16 Kasım 2013

Samsung Telefonum Garanti Olmasına Rağmen Ücret İstiyor!

Kadıköy Başçavuş sokaktaki teknik servise Samsung Galaxy S3 telefonumu verdim. Sorunu bilgisayar görmüyordu. Telefona yazılım yükleneceğini söylediler ama Telefonu Carrefour'dan aldığım halde telefonun yurt dışından geldiğini iddia ediyorlar ve bu yüzden ücret talep ediyorlar. Garanti kapsamında olmasına rağmen ücretsiz yapmayacaklarını söylüyorlar.

Carrefour'dan aldığım bir ürün yurt dışından kaçak gelmiş gibi görünüyorsa bundan sonra ne Samsung bir mal alırım nede Carrefour'dan alışveriş yaparım. Samsung'un bu şekilde insanlardan sürekli para aldığını da duydum.

Sümeyye 91 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi24 Kasım 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön